Pomoc stowarzyszeniu

Poszukujemy sponsorów

Stowarzyszenie stara się o pozyskanie sponsorów, zwracając się do Państwa jako jednego z nich.
Adaptacja Ośrodka, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, uruchomienie hostelu, wybrukowanie alejek…, to koszty o wielostronnym zasięgu, które są dla nas niebagatelne i trudne do realizacji.

Jeżeli możecie Państwo zasponsorować materiały, produkty, zaoferować pomoc rzeczową na zaplanowane nasze działania również będziemy ogromnie Wam wdzięczni.

Jeżeli dysponujecie Państwo gotówką, prosimy o wpłaty na konto nr:

PKO SA I/O Katowice 06 1240 1330 1111 0000 2302 3110

Każda okazana pomoc będzie przez nas wysoko ceniona.

Na stronie naszego Stowarzyszenia zamieścimy informacje o Państwa szerokim zaangażowaniu w idee promocji Ośrodka. Jesteśmy także otwarci na promocję Państwa Firmy. Szczegóły reklamy możemy uzgodnić podczas indywidualnych rozmów, spotkań w dogodnym dla Państwa terminie.

Szczegółowy plan naszych potrzeb do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Ich Opiekunów i Przyjaciół w Siemianowicach Śląskich, ul. Wiejska 2.

Podaruj 1%

Podaruj nam swój 1% podatku. Dzięki Tobie możemy pomagać!
Stowarzyszenie jest organizacją społeczną, nie nastawioną na zysk. Jego głównym celem jest niesienie pomocy ludziom chorym na stwardnienie rozsiane, integracja chorych, reprezentowanie ich interesów w życiu publicznym, kompleksowa pomoc w różnych sferach życia, przeciwdziałanie marginalizacji i wykluczeniu społecznemu, a także świadczenie nieodpłatnych usług i szerokiej gamy rehabilitacyjnej we własnym Ośrodku rehabilitacyjnym "Wichrowe Wzgórze".

NASZ KRS: 0000025638