Drodzy przyjaciele i dobrodzieje


Zarząd Stowarzyszenia Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Ich Opiekunów i Przyjaciół w Siemianowicach Śląskich, Ośrodek Rehabilitacyjny „Wichrowe Wzgórze” wraz z całą społecznością prosi o wsparcie działalności Stowarzyszenia i pracy Ośrodka.

Poprzez organizację turnusów rehabilitacyjnych, imprez kulturalnych, wyjazdów integracyjnych, pomoc psychologiczną, wykłady dotyczące promocji zdrowia, żywienia, warsztaty twórczości artystycznej dla naszych członków, otwarcie świetlicy środowiskowej, półkolonie dla dzieci w wakacje - chcemy promować nasze Wichrowe Wzgórze jako miejsce tętniące życiem, radością i uśmiechem w trudnych chwilach zmagania się z okrutną chorobą.

Mamy zatwierdzone projekty adaptacji poddasza na rozbudowanie i rozszerzenie działalności Ośrodka, przygotowany do działalności Hostel, ale mamy jeszcze wiele potrzeb, aby nasi beneficjenci mogli korzystać z szerokiej gamy zaplanowanych świadczeń!

Nasi członkowie to osoby z różnych regionów Śląska: Będzina, Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Kalet, Piekar Śląskich, Siemianowic Śląskich, Sosnowca, Zabrza… Obszar naszej działalności jest ogromny, a do realizacji jeszcze więcej…
W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o to, aby:

Waszą mową nie było wielomówstwo…

Obudźcie swoją hojność,

a Dobro niech spłynie na Was …

Poszukujemy sponsorów

Stowarzyszenie stara się o pozyskanie sponsorów, zwracając się do Państwa jako jednego z nich.
Adaptacja Ośrodka, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, uruchomienie hostelu, wybrukowanie alejek…, to koszty o wielostronnym zasięgu, które są dla nas niebagatelne i trudne do realizacji.

Jeżeli możecie Państwo zasponsorować materiały, produkty, zaoferować pomoc rzeczową na zaplanowane nasze działania również będziemy ogromnie Wam wdzięczni.

Jeżeli dysponujecie Państwo gotówką, prosimy o wpłaty na konto nr:

PKO SA I/O Katowice 06 1240 1330 1111 0000 2302 3110

Każda okazana pomoc będzie przez nas wysoko ceniona.

Na stronie naszego Stowarzyszenia zamieścimy informacje o Państwa szerokim zaangażowaniu w idee promocji Ośrodka. Jesteśmy także otwarci na promocję Państwa Firmy. Szczegóły reklamy możemy uzgodnić podczas indywidualnych rozmów, spotkań w dogodnym dla Państwa terminie.

Szczegółowy plan naszych potrzeb do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Ich Opiekunów i Przyjaciół w Siemianowicach Śląskich, ul. Wiejska 2.

Podaruj 1%

Przekaż nam 1% podatku

NASZ KRS:
0000025638

Zostań sponsorem

Wspomóż nas finansowo

NUMER KONTA:
06 1240 1330 1111 0000 2302 3110